راه حل تازه استقلالی ها برای حل مشکلات مالی

راه حل تازه استقلالی ها برای حل مشکلات مالی

ورزش > لیگ برتر – آبی ها قرارداد خود را با اسپانسرشان لغو می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ قرارداد استقلال با اسپانسرش به احتمال فراوان لغو می‌شود. این هم به خاطر مشکلاتی است که اخیرا به وجود آمده است. اسپانسر استقلال امسال مستقیما به بازیکنان پول داده و حالا از باشگاه مستنداتی می خواهد تا نشان دهد این هزینه ها را کرده است ولی افشارزاده مدیرعاما باشگاه این موضوع را نپذیرفته و می گوید باید پول ها ابتدا به خزانه استقلال می آمد. این اختلافات باعث شد تا اسپانسر استقلال هم درآمدهای پیامکی را در اختیار باشگاه قرار ندهد. این اختلافات به قدری بالا گرفته که افشارزاده مدیرعامل استقلال می گوید: «جلساتی را در ورزات ورزش داشتیم و سرانجام به این نتجه رسیدیم که قرارداد آقای سبکدست را فسخ کنیم و قرارداد جدیدی با آقای شیرازی به امضا برسانیم.»

۲۵۲ ۴۳

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 10
  • ۰۷ بهم ۹۴
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.