رایزنی‌های ایران با فیفا به نتیجه رسید

یک مقام مسوول در فدراسیون فوتبال کشورمان از توافق با فیفا برای رفع تعلیق فوتبال ایران از فعالیت‌های بین‌المللی خبر داد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به گفته‌ی یکی از مقامات مسوول در فوتبال کشورمان، رایزنی‌ها با فیفا به نتیجه رسیده و فدراسیون جهانی فوتبال اجازه داده است تا تیم ملی امید ایران در مسابقات دوحه شرکت کند.


این مقام مطلع به خبرنگار ایسنا گفت: از چند روز پیش رایزنی‌های مستقیم و فشرده‌ای با سپ بلاتر، رییس فیفا انجام شده است که در نهایت ساعتی پیش رییس فدراسیون جهانی فوتبال موافقت کرد تا تیم امید ایران در مسابقات آسیایی دوحه شرکت کند.


به گفته‌ی این مقام مطلع همچنین مقرر شده است تا سایر خواسته‌های فیفا مبنی بر اصلاح اساس‌نامه‌ی فدراسیون فوتبال نیز ظرف یک ماه آینده نهایی شود و کلیه‌ی درخواست‌های فیفا مورد توجه قرار گیرد.


بر اساس گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) بر اساس آنچه که آن را عدم مطابقت اساس‌نامه‌ی فدراسیون فوتبال با مقررات بین‌المللی فوتبال و دخالت‌های دولتی در امور فوتبال ایران خوانده بود، روز پنجشنبه فوتبال ایران را از فعالیت‌های بین‌المللی محروم و اعلام کرد که این حکم تا زمان برآورده شدن خواسته‌های فیفا پا بر جا خواهد بود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۰۶ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.