رتیل کودک آزار را مجازات کنید


 
images/20061126/bad.jpg
 
با گذشت چند روز از زمان دستگیری مردی موسوم به رتیل که با ربودن کودکان دبستانی آنها را در منزل مسکونی خود مورد آزار و اذیت قرار می داد ، با افزایش شاکیان پرونده ، خانواده کودکان از مسوولان قضایی خواستار اشد مجازات برای این متهم شدند.
شعبه ۵ پلیس آگاهی شلوغ تر از همیشه به نظر می رسد. والدین کودکان خردسال همراه فرزند خود برای شناسایی قاسم (متهم ۳۵ ساله ای که به رتیل مشهور است) در این محل حضور پیدا کرده اند. متهم از سوی یکی از افسران شعبه ، از بازداشتگاه به درون شعبه منتقل می شود تا مورد شناسایی قرار گیرد و در این حال ، زیرچشمی به خانواده کودکان قربانی نگاه می کند که چند نفر از والدین ، قصد حمله به او را دارند اما حضور بموقع ماموران مانع برخورد فیزیکی میان آنها می شود. کودکان دبستانی ترسیده اند و سعی می کنند خود را از تیررس نگاه متهم پنهان کنند. آنها هنوز در کابوس وحشت ربودن خود از سوی متهم به سر می برند.


۱۸ شاکی در پلیس آگاهی


۱۸ شاکی یکی پس از دیگری شکایت های خود را مطرح می کنند و کودکان دبستانی چگونگی ربوده شدن خود را از مقابل مدرسه یا خانه به وسیله متهم بازگو می کنند متهم کماکان سعی دارد ماوقع را انکار کند اما وقتی کودکان جزییات مربوط به مخفیگاه متهم را یکی پس از دیگری مطرح می کنند ، متهم وادار به سکوت می شود و به آهستگی می گوید: اشتباه کردم.
متهم ۳۵ ساله با ثبت آخرین شکایت ، نحوه ربودن کودکان دبستانی را یکی پس از دیگری بازگو و عنوان می کند ، آنها را ابتدا مورد ضرب و جرح قرار می داده و پس از بستن چشمشان ، به منزل مسکونی خود در شرق تهران منتقل می کرده است.


درخواست خانواده قربانیان


در این ماجرای تکاندهنده ، کودکان خردسالی که قربانی امیال پلید متهم بوده اند ، دچار وحشت شده اند. والدین این کودکان با مراجعه حضوری به خبرنگار جام جم از مسوولان قضایی درخواست اشد مجازات برای متهم را می کنند و از دادستان می خواهند ، متهم در اولین فرصت محاکمه و به صورت علنی مجازات شود تا به این ترتیب ، درس عبرتی برای سایر مجرمانی باشد که کودکان را قربانی امیال پلید خود می کنند. والدین یکی از این کودکان ، در حالی که بسختی بغض خود را کنترل می کند ، به خبرنگار ما می گوید: پس از این حادثه فرزند ۱۲ ساله ام بشدت دچار ترس و وحشت است و هر روز صبح ، وقتی قصد رفتن به مدرسه را دارد ، دچار اضطراب و دلهره می شود و بعد از تعطیلی مدرسه نیز جرات بازگشت به خانه را ندارد و خودمان او را به خانه برمی گردانیم.
وی اضافه می کند: در حال حاضر فرزندم تحت مراقبت روان شناس است و با توجه به تاثیر حادثه بر روحیه وی ، تا آخر عمر دچار مشکل بزرگ روحی خواهد بود. وی اضافه می کند: نحوه مجازات باید به گونه ای باشد که کودکان احساس امنیت کنند و افراد مجرم با مشاهده این مجازات جرات تکرار نداشته باشند.


متهم باهوش


بازپرس قیصری که مسوولیت تحقیق قضایی در ارتباط با متهم را دارد به خبرنگار ما می گوید: بررسی های اولیه حاکی است ، میزان جرایم ارتکابی از سوی متهم به مراتب بیش از آن چیزی است که وی در مرحله تحقیقات به آن اعتراف کرده است.
قیصری اضافه می کند: متهم از هوش بالایی برخوردار است و با توجه به کشف چند کارت جعلی مربیگری شنا و غیره ، تحقیق از وی کماکان ادامه دارد. وی اضافه می کند: متهم در معاینات انجام شده از سوی پزشکی قانونی ، به لحاظ روحی کاملا سالم تشخیص داده شده است و انگیزه خود را از تعرض به کودکان ، انتقام گرفتن و سرپوش گذاشتن بر عقده های درونی عنوان کرده است.
بازپرس شعبه ششم افزود: تحقیقات به صورت گسترده ادامه دارد و پس از پایان تحقیقات پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال خواهد شد تا وی محاکمه شود و به مجازات برسد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۰۶ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.