رستورانی مختص بانوان محجبه+تصاویر

وبلاگ جلبک ستیز: در روزهایی که شجاعت چنین کاری را در خودم مشاهده نمی‌کنم، پیدا شده است مردی که با افتتاح رستورانی مخصوص خانواده‌های محجبه، جامه عمل بر شعار من و تو دوخته است. مردی که در رستورانش به راستی از پذیرفتن بانوان بی‌حجاب معذور است. حاجی علی برهانیان مدیر مجتمع فرهنگی دشت بهشت (دهکده سلامت) از اعتقاداتش می‌گوید. از اعتقاداتی که منو تو سنگشان را بر سینه می‌زنیم و او بی‌هیچ ادعایی بدان‌ها عمل می‌کند.
مطمئنا شما نیز بار‌ها و بار‌ها مشابه این تصویر را در اماکن عمومی مشاهده کرده‌اید. اما کمتر کسی می‌شود که بر سر اعتقاداتش بایستد و به راستی از پذیرفتن بانوان بدحجاب معذور باشد.

در این زمانه که پول حرف اول و آخر را می‌زند و ایمان ما آدم‌ها سست شده است و به امدادهای غیبی خداوند متعال اعتقادی نداریم، مطمئنا نصب چنین تابلوهایی فقط از سر ترس از اماکن بر ورودی مغازه‌هایمان است و لاغیر.

رستورانی مختص بانوان محجبه+تصاویر

بنده در مورد شخصیت خودم صحبت می‌کنم و به محضر هیچکدام از مخاطبان عزیز جسارت نمی‌کنم. اما وقتی کمی فکر می‌کنم و خود را به جای عزیزان فروشنده و اقشار مختلف کاسب قرار می‌دهم، شاید من نیز از ورطه عمل خارج می‌شدم و پا به عرصه شعار می‌نهادم.

اما در همین روزهایی که شجاعت چنین کاری را در خودم مشاهده نمی‌کنم، پیدا شده است مردی که با افتتاح روستورانی مخصوص خانواده‌های محجبه، جامه عمل بر شعار من و تو دوخته است.

مردی که در رستورانش به راستی از پذیرفتن بانوان بی‌حجاب معذور است.

آدرس رستوران: سعادت آباد-میدان فرهنگ-بلوار ۲۴ متری -مجتمع فرهنگی دشت بهشت (دهکده سلامت )
شماره تماس جهت رزرو: ۲۲۱۴۶۳۵۸-۰۲۱

رستورانی مختص بانوان محجبه+تصاویر

رستورانی مختص بانوان محجبه+تصاویر

رستورانی مختص بانوان محجبه+تصاویر

رستورانی مختص بانوان محجبه+تصاویر

رستورانی مختص بانوان محجبه+تصاویر

رستورانی مختص بانوان محجبه+تصاویر
۱۹ دی ۱۳۹۰
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

 • فایل دانلودر
 • ۴
 • 570
 • ۲۰ دی ۹۰
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

 1. بی طرف :
  ۲۳ بهم ۹۰

  بیزنس بیزنس است این هم یه راه برای حاجی بازاریهایهای ….. است که به هر حربه ای برای پول در آوردن متوسل می شون خیلی از خانواده های بی حجاب می شناسم که سگشون شرف داره به بعضی های دیگر که ادعاشون توی دین عالم رو پر کرده است .فقرا را دریابید.اگه راست می گوید این صاحب رستوران خدماتی را برای اقشار ضعیف ارایه می دادتا اونها هم بتونند بچه هاشون رو شام بیرون ببرن و خوش باشن چرا باید فقط پولدارها به رستوران برن!!!! این کارا عمق….. است

 2. این پول رستورانه رو میدادی به من حداقل یه سر برفتیم تایلند حال بکردیم

 3. من که همچین چیزی ندیدم
  خیلی راحت میریم و میایم هیچیم به ما نمیگن
  حجابمونم درست نیس والا
  واسه تبلیغات گفته

 4. به جای این امل بازیا برو دست ۲تا جوونو بگیر تا بتونن ازدواج کنند