رسوایی تازه جنسی در کابینه اولمرت


images/20060818/Ramon.jpg جام‌جم آنلاین: یک ضربه تازه سخت برای اهود اولمرت نخست‌وزیر اسرائیل که به دلیل شکست در جنگ لبنان به شدت تضعیف شده است.
حییم رامون، وزیر دادگستری و یکی از بزرگترین متحدان اولمرت روز جمعه ۱۸ اوت اعلام کرد از مقامش استعفا داده است. حییم رامون متهم به آزار جنسی یک سرباز زن ۱۸ ساله اسرائیلی شده است.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، رسوایی‌های مالی و جنسی در دولت اسرائیل و سطح مقامات آن بیداد می‌کند.
مینی مظوض ، دادستان کل اسرائیل روز پنجشنبه ۱۷ اوت اعلام کرده بود قصد دارد حییم رامون وزیر دادگستری که در یک ساختمان دولتی یک سرباز زن اسرائیلی ۱۸ ساله را برخلاف میلش مورد آزار جنسی قرار داده بود تحت تعقیب قرار دهد.
حییم رامون در روز ۱۲ ژوییه ، روز آغاز تهاجم نظامی اسرائیل به لبنان این سرباز زن را مورد آزار جنسی قرار داده بود.
این جدیدترین مورد از رسوایی‌های مالی و جنسی مقامات در اسرائیل است. شخص اهود اولمرت نخست‌وزیر اسرائیل برای معامله مشکوک یک ساختمان در شهر بیت‌المقدس مظنون بوده و این پرونده در دست بررسی است.
موشه کاتساو ، رئیس جمهور اسرائیل توسط یک کارمند زن سابق متهم به آزار جنسی شده است.
تزاهی هانگبی رئیس کمیسیون بانفوذ دفاعی و امور خارجه کنست (مجلس اسرائیل) به دلیل اختلاس، فساد مالی و شهادت دروغ تحت تعقیب است.
در عین حال فاش شده است دان هالوتص فرمانده ستاد مشترک ارتش اسرائیل سه ساعت بعد از اسارت دو سرباز اسرائیلی توسط جنبش حزب‌الله لبنان و درست یک روز قبل از تهاجم نظامی اسرائیل به لبنان سهامی به ارزش ۲۶ هزار دلار را در بورس اسرائیل فروخته است. ارزش این سهام پس از حمله اسرائیل به لبنان ۸ درصد کاهش یافت.
هالوتص گفته است، این یک کار عادی بوده و فکر نمی‌کردم یک روز بعد جنگ آغاز شود. در حالی که این پرسش مطرح می‌شود چگونه عالیرتبه‌ترین مقام نظامی اسرائیل از بروز یک جنگ درست یک روز قبل از وقوع آن اطلاع نداشته است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۲۹ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.