رسوایی تجاوز ۳۵ سرباز صهیونیست به یک دختر ۱۱ ساله

در اقدامی که به بزرگترین رسوایی تاریخ ارتش رژیم صهیونیستی تفسیر شده است، ۳۵ سرباز صهیونیست، به تجاوز به یک دختر ۱۱ ساله متهم شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس از بیت المقدس، در این پرونده که بزرگترین رسوایی جنسی ارتش اسرائیل محسوب می شود، ۳۵ سرباز ارتش، ‌متهم به تجاوز به دختری ۱۱ ساله هستند که به همراه خانواده‌اش در یک پایگاه نیروی هوایی در جنوب اسرائیل زندگی می‌کرد.
در همین حال وکلای مدافع این سربازان مدعی شده‌اند این دختر درباره سن خود به سربازان دروغ گفته است و به انجام این رابطه رضایت داشته است.
حتی در صورت صحت این مطلب نیز این سربازان بر اساس قوانین اسرائیل به تجاوز جنسی متهم خواهند شد.
بر اساس جزئیات محدودی که توسط ارتش اسرائیل منتشر شده است، حداقل ۱۷ سرباز نیروی هوایی اسرائیل تا به حال بازجویی شده‌اند و افراد دیگری نیز به زودی بازجویی خواهند شد.
به گفته ارتش این دختر به همراه پدر خود که راننده ارتش بود در پایگاه نیروی هوایی زندگی می‌کرد اما پس از این حادثه پایگاه را ترک کرده و اکنون نیز تحت درمان روانشناسی است.
برخی از سربازان دخیل در این ماجرا به بازجویان گفته‌اند این دختر مدعی بوده است ۱۶ سال دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 35
  • ۱۲ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.