رسوایی بزرگ اخلاقی در اردوی تیم ملی اسپانیا

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم ورزشی ، انتشار اخبار و تصاویری مبتنی بر رسوایی غیر اخلاقی و حضور دخیا و مونیاین در یک پروژه تصویری غیر اخلاقی و فاسد باعث شده تا اردوی اسپانیا به هم بریزد. این تنها چیزی بود که دل بوسکه از آن می‌‌ترسید و هرگز دوست نداشت در آستانه یورو ۲۰۱۶ رخ بدهد. کارشناسان فوتبال اسپانیا با توجه به زمان انتشار این خـبـر آن را یک توطئه مسلم علیه فوتبال اسپانیا می‌‌دانند.

در حالی که دخیا این تصاویر منتسب به خودش را به شدت تکذیب می‌ کند و می‌ گوید در هیچ کار غیر اخلاقی دست نداشته شنیده می‌ شود که او دیگر امکان حضور در تیم ملی فوتبال اسپانیا را نخواهد داشت و باید یورو ۲۰۱۶ را ترک کند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ June 2016 | 1:02 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.