رسیدگی به شکایت دختران جوان از شرور غرب تهران

پرونده شرور غرب تهران به اتهام آزار و اذیت یک دختر جوان و فیلمبرداری از او ، روز گذشته با صدور قرار مجرمیت به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد تا وی بزودی محاکمه و مجازات شود.
به گزارش خبرنگار جام جم ، اواخر مهر امسال ، دختر جوانی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۵ عمومی و انقلاب صادقیه تهران ، از شرور سابقه داری به نام مهدی معروف به کثافت شکایت کرد. دختر جوان در تشریح ماجرا به بازپرس جراحی ، رئیس شعبه ۱۵ دادسرا گفت : در خیابان منتظر تاکسی بودم که یک دستگاه خودروی پژو مقابل پایم توقف کرد ، با گفتن مقصدم ، سوار خودرو شدم که در میانه راه ، ناگهان راننده از مسیر اصلی اش خارج شد. وی ادامه داد: داد و فریاد راه انداختم و به سرنشینان التماس کردم با من کاری نداشته باشند ولی بی فایده بود ، سرنشینان خودرو با زور و تهدید مرا به خانه ای بردند و مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و یکی از آنها به نام مهدی ، با تلفن همراهش از من فیلمبرداری کرد. از ترس آبرویم ، نمی خواستم شکایت کنم اما وقتی فهمیدم قصد دارد آن فیلم را در اختیار دوستانش قرار دهد و زندگی خود و خانواده ام را در خطر دیدم ، به قانون پناه آوردم.
به دنبال این شکایت ، ماموران کلانتری ۱۳۸جنت آباد ، متهم را دستگیر وبعد ار اعتراف به آزار و اذیت دختر جوان و فیلمبرداری از وی پرونده با صدور قرار مجرمیت به دادگاه ارسال شد.
فرشید دهقانی ، دادیار اظهارنظر دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۵ تهران ، روز گذشته با اشاره به این پرونده به خبرنگار ما گفت : پس از چاپ تصویر مهدی ، شرور غرب تهران در روزنامه جام جم بیش از ۱۰ دختر جوان که وی برای آنها ایجاد مزاحمت و تهدید کرده بود ، به بازپرسی شعبه ۱۵ دادسرا مراجعه کردند اما از ترس این که از سوی دوستان متهم مورد آزار و اذیت قرار نگیرند ، از ثبت شکایت خود امتناع کردند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 53
  • ۰۶ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.