رضازاده هم در لندن دست به‌وزنه شد (عکس)

حسین رضازاده به عنوان تنها قهرمان ایرانی المپیک که رئیس فدراسیون هم هست در سالن محل تمرین رقابتهای وزنه برداری وقتی رکوردهای بالای اعضای تیم را می بیند، خودش هم هوس می کند به یاد ایام گذشته دست به میله و وزنه ببرد. او روز یکشنبه در کنار سایر وزنه برداران تیم ملی ایران ابتدا کمی با میله خالی تمرین کرد و پس از آن دو وزنه ۱۰ کیلویی هم به میله اضافه کرد تا حسابی همه حاضرین را به وجد آورد.
در این لحظه حتی سرمربی تیم ملی قزاقستان که با عصا در سالن حضور داشت عصایش را رها کرد تا بتواند برای قهرمان دو دوره المپیک دست بزند.

رضا زاده در المپیک لندن

وقتی رضازاده در سالن تمرین همان میله خالی را بالای سر می برد بیشتر حاضرین در حال تماشای او بودند. پس از این حرکت رضازاده که تنها برای نرمش بود، بسیاری از حاضرین سراغ او آمده و با زبان بی زبانی با او خوش و بش کردند. این افراد از رنگها و نژادهای مختلف بودند.
البته رضازاده می گوید در تهران هم هر از چندگاه با اعضای تیم ملی تمرینهای سبک را انجام می دهد.
او زمانی که از حضور در رقابتهای ورزشی انصراف داد بیش از ۱۵۰ کیلوگرم بود که تا کنون با روشهای مختلف حدود ۲۰ کیلوگرم از وزن بدنش را کم کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.