رضازاده و ساعی، میهمانان ویژه جام جهانی هستند

به دستور مهندس محمد علی‌آبادی رییس سازمان تربیت بدنی ، حسین رضازاده و هادی ساعی به پاس تداوم قهرمانی‌هایشان در عرصه رقابت‌های جهانی و آسیایی، به مسابقات فوتبال جام جهانی آلمان اعزام خواهند شد.به گزارش روز یکشنبه سایت خبری سازمان تربیت بدنی ، هادی ساعی امروز در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند به مدال طلا رسید تا با اضافه شدن عنوان قهرمانی قاره، ویترین افتخاراتش تکمیل شود. حسین رضازاده هم روز گذشته در عرصه رقابت‌های جام باشگاههای آسیا در ازبکستان، با زدن وزنه‌های ‪ ۱۹۵‬یکضرب و ‪ ۲۴۰‬دوضرب با مجموع ‪ ۴۳۵‬کیلوگرم به مقام قهرمانی دسته فوق‌سنگین رسید.


به پاس این دو موفقیت و افتخارات ساعی و رضازاده در طول یک سال گذشته، مهندس علی‌آبادی دستور داد که این دو قهرمان نیز به عنوان میهمان ویژه تیم ملی فوتبال ایران ، در جام جهانی آلمان حاضر شوند.


این گزارش حاکیست، همچنین با نظر رییس سازمان تربیت‌بدنی، ‪ ۸‬ورزشکار دیگر برتر ورزش ایران در سال ‪ ۸۴‬به جام جهانی آلمان اعزام خواهند شد تا از نزدیک شاهد تلاش و هنرنمایی ملی‌پوشان فوتبال باشند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۰۴ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.