رقابت نفس‌گیر دختران و پسران امروزی


بنا بر تحقیقات انجام شده، والدین جذاب، ۲۶ درصد بیشتر از دیگران، متمایل به داشتن دختر به عنوان فرزند اول هستند. این امر شاید به علت روندی باشد که زن‌ها بسیار جذاب‌تر از مردها هستند و نیز به علت تفاوت در پذیرش «استراتژی‌های نظامی» است که هر جنس برای خود قبول می‌کند.


به گزارش سرویس بین‌الملل «بازتاب» به نقل از «تایمز»، محققان مدرسه اقتصاد لندن اعلام کرده‌اند: در حالی که داشتن فرزند پسر با فاکتورهای موفقی مانند گرفتن جای پدر در آینده یا حمایت از سرمایه خانواده همراه است، موفقیت دخترها، بیشتر مربوط به جوانی و جذابیت آنهاست.


دکتر «کانازاوا ساتوشی» می‌گوید: «تحقیق ما دو چیز را نشان داد، والدین زیبا نسبت به والدین زشت، دارای دخترهای بیشتری هستند، چراکه جذابیت‌های فیزیکی قابل انتقال توسط توارث، تأثیر بیشتری بر دخترها می‌گذارد تا پسرها. همچنین ما متوجه شدیم که به طور متعادل، زن‌ها دارای جذابیت بیشتری نسبت به مردها هستند، چراکه در طول تاریخ، تمایل والدین زیبا به داشتن دخترهای بیشتر زیاد شده است؛ بنابراین، دخترها نسبت به پسرها بسیار جذاب‌تر شده‌اند».


مردها ترجیح می‌دهند که همسری جوان و از نظر فیزیکی جذاب داشته باشند و معمولا وضعیت مالی طرف نسبت به این امر زیاد مهم نیست.
این تحقیق که در مجله بیولوژی تئولوژیک منتشر شد، روی بیش از بیست هزار نفر در آمریکا انجام شده است.


در کنار «براد پیت» و «جولی»، که نام فرزندشان را که مرتب دعا کردند دختر شود، «شیلوح» گذاشته‌اند، زوج دیگر هالیوودی «ریسه ویتراسپون» و «رایان فیلیپ» قرار دارند که نام نخستین فرزند دخترشان را «آوا» نهاده‌‌اند.
این پدیده ختم به ستاره‌ها نمی‌شود و به صورت چشمگیری در میان مردم عادی نیز رایج است.
عده‌ای حتی این فرضیه را مطرح کرده‌اند که ممکن است، زیبایی بر جنسیت کودک نیز تأثیر داشته باشد. 


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.