«رمز داوینچی» در چین


 
images/20060519/code.jpg
 
جام‌جم‌آنلاین: چین «رمز داوینچی» را به صورت کامل اکران عمومی می‌کند. این کشور آسیایی که بر سر برخی مسائل با واتیکان درگیر است ، اعلام کرد که فیلم جنجالی ران هاوارد را در سراسر خاک چین به نمایش عمومی می‌گذارد.
بر اساس گزارش نشریه هالیوود ریپورتر ، توزیع‌ کنندگان «رمز داوینچی» آن را به صورت همزمان در شهرهای بزرگ و روستاهای چین اکران عمومی خواهند کرد.
اداره سانسور چین حتی یک صحنه از این فیلم را هم کوتاه نکرده است. ۳۸۰ کپی فیلم در بیش از ۳۰ مجموعه سینمایی چین به نمایش عمومی گذاشته می‌شود.
منابع نزدیک به صنعت سینمای چین می‌گویند که پیش‌بینی می‌شود فیلم «رمز داوینچی» حداقل ۸ میلیون دلار در این کشور فروش کند.
این در حالی است که نسخه‌های قاچاق و غیرقانونی محصولات هالیوودی ، به قیمتی ارزان در کوچه و خیابان‌های چین به فروش می‌رسند.
جین حدود ۱۰ میلیون کاتولیک دارد که وابسته به واتیکان نیست. واتیکان و بسیاری از گروههای کاتولیک در سراسر جهان مخالفت خود را با نمایش عمومی «رمز داوینچی» اعلام کرده و خواستار توقیف آن شده‌اند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۳۰ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.