رنه سیموئز: به دوحه برویم، قهرمان می‌شویم

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران پس از آن‌که اعلام شد این تیم می‌تواند در بازی‌های آسیایی دوحه شرکت کند، گفت: تا آخرین لحظه تمرکزمان برای رفتن به دوحه است. اگر چنین شود برای قهرمانی خواهیم رفت.


رنه سیموئز در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: هنوز خبر رسمی به دستمان نرسیده است. تا زمانی که خبر رسمی به دست ما نرسد کاری انجام نمی‌دهیم.


وی گفت: خوشحال می‌شویم که در این بازی‌ها شرکت کنیم و تا آخرین لحظه به گونه‌ای تمرین خواهیم کرد که گویا قرار است به دوحه اعزام شویم.


سیموئز ادامه داد: تمرکز در فوتبال اهمیت فراوانی دارد. تیمی که تمرکز نداشته باشد می‌بازد. به همین دلیل ما تا آخرین لحظه تمرکزمان برای رفتن به دوحه است. اگر چنین شود برای قهرمانی به این بازی‌ها خواهیم رفت. در غیر این صورت کاری نمی‌توان انجام داد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 25
  • ۰۶ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.