روته مولر: هنوز حضورم در تیم ایران قطعی نشده است

“اریش روته‌مولر” با رد خبر توافق نهایی با فدراسیون ایران برای همکاری با تیم ملی فوتبال گفت: اگرچه می‌خواهم با فوتبال ایران همکاری کنم؛ اما، هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.


این مربی ۶۳ ساله در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با رد خبرها مربوط به قطعی شدن همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال ایران گفت: قرار است دو هفته‌ی آینده به تهران سفر کنم و در این سفر با مسوولان فدراسیون فوتبال ایران درباره‌ی نحوه‌ی همکاری و دیگر قضایا صحبت کنم.


روته مولر افزود: تعجب می‌کنم که چه طور پیش از آن که همه چیز قطعی شود و قراردادی بسته شود، از همکاری و مشغول به کار شدن من صحبت شده است.


علی دایی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران جمعه در نشست خبری پایان دیدار فینال رقابت‌های غرب آسیا برابر اردن درباره‌ی اریش روته مولر گفته بود با روته مولر به توافق رسیدیم. او هفتم یا هشتم شهریور به ما اضافه می‌شود و پس از بازی با عربستان به طور دائم به کادر تیم ملی می‌پیوندد.

در عین حال روته مولر در گفت‌وگو با خبرگزاری آلمان هم خبر توافق با فدراسیون فوتبال ایران را تکذیب کرد و گفت: «یک ماه پیش که برای تشکیل کلاس‌های مربی‌گری به ایران آمده بودم، در این مورد گفت‌وگوهایی صورت گرفت. اما، هیچ توافقی بدست نیامد و هیچ چیز قطعی نشد.»


“هارالد اشتنگر” مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال آلمان هم در این باره به dpa گفت: «روته مولر در حال حاضر با فدراسیون فوتبال آلمان قرارداد دارد. این قرارداد تا پایان سال جاری میلادی معتبر است و در عین حال گفت‌وگوها بر سر تمدید قرارداد مولر با فدراسیون فوتبال آلمان در جریان است.»


اشتنگر افزود: «روته مولر قرار است در بخش آموزش و ارتباطات بین‌الملل فدراسیون فوتبال آلمان با این فدراسیون همکاری کند. او خواستار قراردادی تازه براساس همکاری آزادانه است تا بتواند در کنار این کار به فعالیت‌های دیگری از جمله کار در ایران بپردازد.»


اشتنگر در عین حال افزود: «روته مولر به قرارداد کنونی‌اش با فدراسیون فوتبال آلمان که تا پایان سال جاری اعتبار دارد، وفادار خواهد ماند. گذشته از آن او قرار نیست در تیم ملی ایران مربی‌گری کند. بلکه تنها نقشی مشاوره‌ای برای او در نظر گرفته شده است.»

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 10
  • ۲۶ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.