روش جالبِ گرم نگه داشتن خانه +عکس

برترین ها: «Charles Sacilotto» و «Marie Granmar» یک راه حل هوشمندانه برای صرفه جویی در انرژی پیدا کرده اند، آنها یک روکش گلخانه ای برای خانه شان درست کرده اند! هرچند راه حل آنها کاملا نامتعارف است اما واقعا موثر است. انرژی طبیعی خورشید، این خانه واقع در استکهلم را گرم می کند و جو خوشبویی را در آن ایجاد می کند. در اواخر ژانویه که دمای بیرون ۲- درجه می‌شود داخل خانه آنها می تواند ۱۵ تا ۲۰ درجه سانتیگراد باشد. 

برای ساخت این سیستم انرژی، چارلز و همسرش ابتدا خانه را خریدند و سپس گلخانه را در اطراف آن ایجاد کردند. این گلخانه که تقریبا دو برابر اندازه خانه است از یک شیشه ۴ میلیمتری که در برابر عوامل طبیعی مقاوم است، ساخته شده است. 

این زوج از فضای اضافی گلخانه به نفع خود استفاده کردند و بام خانه را به تراسی که می توانند در آن حمام آفتاب بگیرند، مطالعه کنند و با بچه هایشان بازی کنند. علاوه بر اینیک باغچه کوچک میوه و سبزی، یک حوض ماهی را هم در آن ایجاد کردند.

باوجود مزایای بسیار گلخانه، این خانه کاملا خودکفا نیست و برای گرم نگه داشتن آن در ماه های خیلی سرد استکهلم مجبورند از بخاری های داخلی استفاده کنند. 

چطور خانه را همیشه گرم نگه داریم؟!
چطور خانه را همیشه گرم نگه داریم؟!
چطور خانه را همیشه گرم نگه داریم؟!
چطور خانه را همیشه گرم نگه داریم؟!
چطور خانه را همیشه گرم نگه داریم؟!

مطلب بالا در دسته‌بندی جالب و خواندنی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ January 2016 | 7:15 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.