رییس سازمان تربیت بدنی: روحیه تیم ملی فوتبال عالی است


images/20060611/abadi.jpg معاون رییس جمهوری و رییس سازمان تربیت بدنی گفت : روحیه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران عالی است و مجموعه ورزش کشور بسیج شده‌اند تا تیم ملی فوتبال در جام جهانی آلمان به نتایجی خوب دست یابد.
“محمد علی‌آبادی” امروز /یکشنبه/ در گفت و گو با سایت خبری سازمان تربیت بدنی تصریح کرد: تیم ملی فوتبال برای حضور در رقابت‌های جام جهانی آلمان حمایت همه بخش‌های کشور اعم از دولت، مجلس، مردم و رسانه‌ها را داشته و تا آنجا نیز که به سازمان تربیت بدنی مربوط می‌شد، همه امکانات لازم برای حضوری خوب در این رقابت‌ها فراهم شد.
وی گفت: امکانات اردویی خوب، برگزاری اردو در سوییس و کروواسی و انجام دو دیدار تدارکاتی با تیم‌های کروواسی و بوسنی که در نهایت با جشن پروزا همراه شد، همه و همه حکایت از عزم ملی در راه حضور شایسته در مسابقات جام جهانی دارند.
او افزود: ملی پوشان با توکل به خدا و قدرت ایمان، ارایه‌گر بازی‌های خوب و جوانمردانه خواهند بود و پاسخی مناسب به همراهی و حمایت مردم و مسوولان کشور خواهند داد.
علی آبادی روحیه بازیکنان تیم ملی را در آستانه دیدار با مکزیک بالا دانست و گفت: خوشبختانه در آلمان نیز تمام امکانات لازم برای تیم ملی فراهم شده و سفارت کشورمان نیز به دقت پیگیر مسایل این تیم است تا مجموعه تیم بدون هیچ دغدغه خاطری، فکر و ذهنش را متوجه بازیهای دور مقدماتی جام جهانی کند.
وی تصریح کرد که ایرانیان زیادی که خود را از اقصی نقاط کشور و جهان به آلمان رسانده‌اند، در همه حال با تیم ملی هستند و بازیکنان را با تشویق های خود مورد حمایت روحی قرار می‌دهند.
او با اشاره به پاداش‌های ویژه‌ای که برای تیم ملی در نظر گرفته شده، اظهارداشت: علاوه بر پاداش ویژه رییس جمهوری که در صورت صعود به مرحله دوم رقابت‌های جام جهانی دو برابر خواهد شد، سازمان تربیت بدنی نیز در صورت صعود تیم، یک دستگاه پژو ‪ ۲۰۶‬به نفرات تیم اهداء خواهد کرد.
وی افزود: علاوه بر این در جمع بازیکنان تیم ملی اعلام کردم که با هر پیروزی ‪ ۱۴‬سکه بهار آزادی به نام چهارده معصوم به تیم اهدا خواهد شد. این در شرایطی است که فدراسیون فوتبال هم اعلام کرده به هر یک از بازیکنان تیم ملی ‪ ۵۰‬میلیون تومان اهداء خواهد کرد.
رییس سازمان تربیت بدنی با اشاره به حضور عصر دیروز خود در تمرینات تیم ملی و دیدار با بازیکنان گفت: بچه‌ها برای حضور در رقابت‌ها روحیه بالایی دارند و با امید و انگیزه‌ای بالا می‌خواهند با ارایه بازی‌هایی زیبا، دل مردم ایران را شاد کنند.
علی‌آبادی افزود: احساس می‌کنم تیم ملی با این انگیزه بالا می‌تواند از تیم مکزیک امتیاز بگیرد و امیدوارم تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی در دیدار نخست راه صعود به مرحله دوم رقابت‌ها را هموار سازد.
وی در عین حال تاکید کرد: آنچه برای ما مهم است، اینکه بچه‌ها با تمام توان در مقابل حریفان بجنگند و چیزی کم نگذارند و خوشبختانه با روحیه‌ای که در بازیکنان دیده‌ام، مطمئن هستم که آنان در راه شادی دل مردم ذره‌ای کم فروشی نخواهند کرد.
مهندس علی آبادی در پایان خطاب به مردم گفت: مطمئن باشید که مجموعه ورزش بسیج شده‌اند تا تیم ملی در جام جهانی به یک نتیجه مطلوب برسد و از مردم می‌خواهم که با دعاهای خیر خود، ملی پوشان را همچون همیشه در این راه همراهی کنند تا با کوشش و تلاش ملی پوشان، زحمات انجام شده به بار بنشیند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۲۲ خرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.