رکود سهام آمریکا پس از آزمایش‌های پرتاب موشک‌‌های کوتاه‌برد ایران

بازار سهام آمریکا به خاطر برنامه‌های اخیر موشکی ایران به خط قرمز نزدیک شده است.
به گزارش سرویس بین‌الملل «بازتاب» به نقل از «سی.ان.ان»، آزمایش‌‌های راکت‌ها و موشک‌های ایرانی، قیمت نفت را بالاتر برده است، حال آن‌که این کار، سهام آمریکا در بازارها را پایین می‌آورد.

بنا بر این گزارش، سهام آمریکا پس از آزمایش‌های پرتاب موشک‌‌های کوتاه‌برد ایران به نقطه رکود رسیده است، به گونه‌ای که «Nasdag»، «s&p futures» به شدت از نظر سهامی افت کرده و این حکایت از افت چشمگیر در شاخص‌های اصلی دارد.

قیمت نفت نیز در نتیجه آزمایش‌های موشکی به ۸۰/۷۱ سنت در تجارت الکترونیکی رسیده است، حال آن‌که قیمت نفت خام برنت لندن، که تا ۹۰ سنت بوده، به ۲۰/۷۳ سنت رسیده است. همچنین قیمت‌ها و تورم بخش بازرگانی افزایش یافته و ارزش دلار، بار دیگر پایین‌تر از یورو و ین شد؛ شاخص‌های اصلی سهام در آسیا پایین آمده است.

به گزارش «وال‌استریت‌ژورنال» و همچنین اخبار شرکت‌ها، «san disk charts» سازنده شماره دوی وسایل موسیقی دیجیتالی، تصمیم دارد دست به برنامه‌های توسعه محصول بزند.

سهام شرکت کامپیوتری «Apple» که سازنده شماره یک آلات موسیقی است، ۶/۱ درصد کاهش پیدا کرده است. شاخص‌های اصلی سهام در آسیا در سطوح پایین‌تر بسته شده، حال آن‌که این وضع در اروپا متغیر است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.