رکورد جهانی که توسط یک ایرانی شکسته شد + تصاویر

هدایت چاهشوری با تحمل وزن یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرمی سنگ‌‌های بتنی بر روی بدن و شکستن آن‌ها به‌وسیله پتک، رکورد جهان را شکست.

رکورد جهانی که توسط یک ایرانی شکسته شد

شکستن رکورد جهانی

برگرفته از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر، هم‌زمان با میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود امام زمان (عج) استاد هدایت چاهشوری ملقب به یوزپلنگ ایرانی ورزشکار رشته کونگ فوتوآ موفق شد با پشتیبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر رکورد جهان را دربخش شکستن اجسام سخت به نام خود ثبت کند.

این ورزشکار عالیشهری توانست در حضور اشکان دشمن زیاری نماینده رسمی گینس در ایران، ضمن تحمل وزن یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرمی سنگ‌‌های بتنی بر روی بدن و شکستن آن‌ها به‌وسیله پتک در زمان ۵۰.۲۵ ثانیه این رکورد را با موفقیت به نام خود ثبت کند.

این ورزشکار موفق، با ثبت رکورد خود در کتاب ثبت رکوردهای جهانی گینس سومین ایرانی خواهد شد که توانسته است به این جایگاه جهانی دست یابد.

 رکورد جهانی که توسط یک ایرانی شکسته شد

شکستن رکورد جهانی

جام نیوز

اخبار مرتبط:

تصاویر متفاوت از ورزشکاران ایران در شبکه ‌های اجتماعی (۱)

عجیبترین و خنده دارترین رکوردهای کتاب گینس! +عکس

سلفی ورزشکار ایرانی با اعمال شاقه ! + تصاویر

ثبت نام شهاب حسینی در کتاب رکوردهای گینس! + عکس

عجیب‌ترین رکوردهای گینس

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲ June 2016 | 1:53 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.