زمان آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاهها امسال تغییر نمی‌کند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امکان اجرای طرح آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاهها از ۲۰ شهریور برای امسال وجود ندارد.


دکتر محمد مهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه تصمیم‌گیری در رابطه با طرح آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها از ۲۰ شهریور، هنوز در شورای عالی انقلاب فرهنگی نهایی نشده است، اظهار کرد: بنابراین زمان آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاهها امسال تغییر نمی‌کند و سال تحصیلی جدید طبق روال سالهای گذشته آغاز می‌شود.وی در عین حال افزود: طرح آغاز سال تحصیلی از شهریور ماه هنوز در دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار دارد.


وزیر علوم تصریح کرد: ممکن است این طرح در اولین جلسه تشکیل شورا مطرح شده و به تصویب برسد، با این حال از آنجا که آغاز سال تحصیلی نیازمند برنامه‌ریزی، تامین کلاسها و فراهم آوردن سایر مقدمات توسط دانشگاههاست و هم اکنون برای آن زمان کم داریم، عملا امکان اجرای این طرح در سال جاری حتی در صورت تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی وجود ندارد.


دکتر زاهدی همچنین در خصوص تغییر رییس دانشگاه تبریز، گفت: این تغییرات یک نوع تغییرات مدیریتی است.


وزیر علوم در خاتمه تصریح کرد: بنده نسبت به رییس دانشگاه تبریز ارادت دارم ولی گاهی اوقات تغییرات مدیریتی برای اینکه دانشگاهی بتواند سرویس دهی بهتری انجام دهد، ضروری است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۲۰ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.