زمان اجرایی شدن وام جدید مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از اجرایی شدن وام جدید مسکن از ابتدای سال آینده خـبـر داد و بیان کرد: تاکنون در حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم ۳۲ هزار نفر به مبلغ ۶۵۰۰ میلیارد ریال سپرده‌گذاری کرده‌اند.

زمان اجرایی شدن وام جدید مسکن

وام جدید مسکن

محمدهاشم بت‌شکن در بیان کرد‌وگو با خبرنگار اقتصادی بیان نمود: تاکنون حدود ۳۲ هزار نفر در صندوق پس‌انداز مسکن یکم ثبت‌نام و افتتاح حساب کرده‌اند.

وی با اعلام این‌که بالغ بر ۶۵۰۰ میلیارد ریال پول به حساب بانک مسکن واریز شده است، تصریح نمود: بر اساس محاسبات انجام شده توسط بانک مسکن پیش‌بینی شده بود که ۸۴ هزار نفر ظرف یکسال در صندوق پس‌انداز مسکن یکم سپرده‌گذاری کنند که تا خردادماه سال آینده فرصت داریم.

وی ادامه داد: فکر می‌‌کنیم با برنامه‌‌های جدیدی هم که پیش رو داریم انگیزه مردم برای سپرده‌گذاری و استفاده از تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم افزایش یابد.

مدیرعامل بانک مسکن با تأکید بر این‌که این تسهیلات روی قدرت خرید مردم تاثیرگذار خواهد بود، بیان کرد: بر اساس آمار متوسط قیمت یک واحد مسکونی در تهران زیر ۴ میلیون تومان است و بیشترین حجم معاملات واحدهای مسکونی پایتخت زیر ۸۰ متر است بنابراین قیمت یک واحد مسکونی به‌طور متوسط ۳۰۰ میلیون تومان است.

بت‌شکن با بیان این‌که به دنبال افزایش توان مردم برای خرید مسکن هستیم، تصریح نمود:‌در صددیم ۵۰ درصد قیمت یک واحد مسکونی متوسط را از طریق تسهیلات تأمین کنیم.

وی یادآور شد: پیشنهاداتی را برای افزایش وام مسکن به بانک مرکزی ارائه داده‌ایم که این بانک در حال بررسی آنهاست و به محض نهایی شدن آنرا اجرایی می‌‌کنیم. همه تلاش ما این است که در سال‌جاری مقدمات بررسی افزایش وام مسکن انجام و از ابتدای سال آینده بتوانیم آنرا اجرایی کنیم.

 دیروز مظاهریان معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از موافقت اصولی بانک‌ مرکزی با وام ۱۰۰ میلیون تومانی خرید مسکن خـبـر داده و گفته بود:‌ بانک مرکزی ترجیح داده تا پایان سال میزان تسهیلات را ثابت نگه دارد و سال آینده موضوع افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن به ۱۰۰ میلیون را بررسی می‌‌کند.

تسنیم

اخبار مرتبط:

اقساط احتمالی وام‌‌های جدید مسکن

جزییات جدید از وام ۶۰ میلیونی خرید مسکن

وام‌‌های خرید مسکن سه گزینه‌ای شد

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ February 2016 | 1:10 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.