زنان شیطان صفت اشاعه فساد در اینترنت دستگیر شدند!

 چهار زن امریکایى به اتهام اشاعه فساد از طریق اینترنت، شناسایى و دستگیر شدند.

به گزارش سرویس رسانه آریا به نقل از خبرگزارى “آسوشیتدپرس” ، پلیس ایالت “مارولند” امریکا دیروز چهار زن جوان را به اتهام اشاعه فساد از طریق سایت هاى عمومى اینترنت، شناسایى و دستگیر کرد.براساس این گزارش، این زنان که ساکن “کالیفرنیا”، “ایلینویز” و “واشنگتن” هستند از چندى پیش با ارسال آگهى هاى غیراخلاقى در مورد خود و از طریق اینترنت، دست به انجام کارهاى نامشروع مى زدند که عاقبت دیروز دستگیر شدند.به گفته پلیس، متهمان فوق با اغفال استفاده کنندگان سایت هاى عمومى اینترنت با آنان در نقاط مختلف کشور قرار ملاقات مى گذاشته اند و به همین ترتیب بدون برجا گذاشتن اثرى از خود در این زمینه به فعالیت مى پرداخته اند. در حال حاضر هر چهار نفر فوق در بازداشت بوده و به زودى وارد دادگاه مى شوند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 51
  • ۲۰ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.