زندگی عجیب ۱۱۲ ساله‌ای که مثل ۵۰ ساله‌ها بود

جورج جانسون که در ۱۱۲ سالگی مسن‌ترین انسان زنده کالیفرنیا بود ، به خاطر تغذیه‌اش باعث حیرت کارشناسان بود.
به گزارش آسوشیتدپرس، دکتر استفن کولز بنیانگذار گروه تحقیقات مربوط به پیری‌شناسی در دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس گفت او عادات غذایی بسیار بدی داشت. بیشتر غذایش سوسیس، کالباس و خرت و پرت بود.
جانسون که ۱۶۸ سانتی‌متر قد و ۶۳ کیلو وزن داشت در خانه‌اش در ریچموند در شمال کالیفرنیا بود.
کولز گفت، خیلی‌ها تصور می‌کنند عادات بد و خوب غذایی در طول عمر تاثیر دارند. ولی اغلب می‌بینیم طول عمر بیش از این که به سبک زندگی مربوط باشد به ژن ارتباط دارد.
جانسون که نابینا بود و تا ۱۱۰ سالگی تنها زندگی می‌کرد از آن به بعد از کمک یک امدادگر برخوردار شد. او در سال ۱۹۵۳ خانه‌اش را با دست‌های خودش ساخت اما در سال‌های اخیر با کمک عصا راه می‌رفت.
کولز پس از کالبد شکافی جانسون گفت تمام ارگان‌های بدن او بی‌نهایت سالم و جوان بودند. مثل این که مال یک آدم ۵۰ یا ۶۰ ساله‌اند نه یک آدم ۱۱۲ ساله. آشکار است که ژن‌های او اسراری داشتند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۱۳ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.