زن باردار بر اثر گازگرفتگی جان باخت


به گزارش فارس ، ساعت ۲ بامداد امروز مأموران کلانتری ۱۱۴ غیاثی از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تهران از وقوع یک حادثه باخبر شدند.


مأموران با حضور در صحنه دریافتند که یک زوج جوان بر اثر استشمام گاز مونوکسید کربن دچار خفگی شده‌اند اما مرد جوان هنوز زنده است ولی همسر این فرد به همراه جنین ۵ ماهه وی فوت کرده‌اند.


هنرمند، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران بزرگ درباره این پرونده گفت: تحقیقات آغاز شد تا اینکه مشخص شد این افراد تا ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه شب مهمان داشتند اما پس از آن بر اثر استشمام گاز خفه شده و فوت کرده‌اند.


هنرمند گفت: در حال حاضر دستورات لازم برای مشخص شدن علت نشت گاز مونوکسید کربن و همچنین شناسایی مقصران پرونده آغاز شده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 920
  • ۰۵ دی ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.