زن بوشهری: از سازندگان مختارنامه شکایت می کنم

جانا: برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی ممنوعیت تک خوانی زن با اجرای تیتراژ پایانی سریال مختارنامه برداشته شد.

این تک خوانی در حالی برداشته شده است که در تیتراژ اولیه سریال هم یک زن تک خوانی کرده بود که با پافشاری مسوولان صداوسیما یک مرد این تک خوانی را با تک مضراب هایی از تک خوانی یک زن اجرا کرد. این گزارش می افزاید: در عین حال مسوولان صدا و سیما اجرای تک خوانی زن را در انتهای سریال مختارنامه پذیرفته و پس از ۳۲ سال نمایش داده شد.

در همین رابطه با پیگیری های خبرنگار جانا مشخص شد که خواننده این لالایی یک زن بوشهری به نام خانم رحمانی است که از قضا به شدت از پخش صدای خود در رسانه ملی شاکی است. سطور زیر ماحصل گفت و گوی کوتاه خبرنگار جانا با این خانم است:

جانا: آیا صدایی که در تیراژ سریال مختارنامه پخش شد اثر شماست ؟
خانم رحمانی: بله صدای من است ، از فردای پخش سریال مختارنامه بارها دوستانم با من تماس می گیرند و این خبر را به من می دهند که صدای شما از تلویزیون پخش شده است . از شنیدن این خبر شوکه شدم . هنوز نمی دانم که چه کسی صدای من را به دست اندر کاران این سریال داده که آن را پخش کنند .

– پس از شما برای پخش اثرتان اجازه نگرفته اند ؟
نه اصلا باز هم می گویم من اصلا نمی دانم چه کسی صدای من را به آنها داده است.

-آیا از پخش صدای خود در رسانه ملی رضایت دارید؟
خیر، آنها صدای من را بدون اجازه پخش کرده اند و باید پاسخگو باشند و از آنها در این رابطه به دستگاه قضایی شکایت خواهم کرد.

– به نظر شما مراجع چنین اجازه ای می دهند که صدای یک زن از رسانه ها پخش شود ؟
نمی دانم به ما می گویند پخش صدای زن حرام است ولی به خودشان که می رسد صدای مرا پخش می کنند.

گفتنی است صدای این زن بوشهری که در مجالس زنانه به مداحی می پردازد از مدت ها قبل به صورت یک کلیپ کوتاه صوتی از طریق تلفن های همراه دست به دست گردیده و علی الظاهر یکی از این بلوتوث ها به دست اندرکاران سریال مختارنامه نیز رسیده است.

۱۳ مهر ۱۳۸۹

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.