زن قاتل از طناب دار رهایی یافت


به گزارش فارس ،‌ ابتدای سال ۸۷ مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک درگیری و نزاع خانوادگی با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه واقع در جنوب شهر تهران دریافتند یک زن میانسال دختر ۲۱ ساله خود را با بستن یک روسری به دور گردنش خفه کرده است.


جابری قاضی واحد اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: این زن میانسال دستگیر شد اما مدعی شد قصد کشتن دخترش را نداشته ‌است.


این فرد مدعی شد چندی قبل برای دخترش خواستگار آمده اما وی تنها ۲ روز مانده به مراسم عقد پشیمان شده و حاضر به ازدواج با مرد خواستگار نشده است.


این زن مدعی شد دخترم را تحت فشار قرار دادم تا اینکه متوجه شدم وی ارتباط نامشروع داشته و همین امر باعث شده تا تن به ازدواج ندهد.روز حادثه در خانه با دخترم جر و بحث کردم تا بتوانم فردی که با وی در ارتباط بوده را به مقامات قضایی تحویل دهم. دخترم حاضر به گفتن موضوع نشد تا اینکه من هم زمانی که قصد تهدید وی را داشتم روسری را به دور گردنش بستم و او خفه شد.


قاضی واحد اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران گفت: این فرد از سوی قاضی محکوم شد اما با کسب رضایت از اولیای دم از قصاص رهایی یافت.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 1,112
  • ۲۱ دی ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.