زن مرد نما با چاقو اخاذی می‌کرد

جام جم آنلاین: زنی که در لباس مردانه اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کرد با هوشیاری مأموران کلانتری ۱۲ شهید چمران گرگان دستگیر شد.

سرهنگ محمدنژاد ، فرمانده انتظامی گرگان در این باره گفت: عصر روز پنجشنبه دخترخانمی با سر و صورتی خونین به مأموران گشت کلانتری ۱۲ مراجعه کرد و با ارائه شکایتی عنوان کرد که مردی با چاقو به من حمله‌ور شده و پس از مجروح کردن من از ناحیه چشم و دست راست اقدام به سرقت کیفم که حاوی بیش از یکصد هزار تومان وجه نقد و یک دستگاه گوشی تلفن همراه بود، کرد.


فرمانده انتظامی گرگان افزود: در پی این شکایت و ارائه مشخصات، مأموران دقایقی بعد به زنی که در یکی از خیابان‌های اطراف محل حادثه در حال حرکت بود، مشکوک شدند و طی یک تعقیب و گریز او را دستگیر کردند.وی تصریح کرد: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد وی با تغییر چهره و پوشیدن لباس مردانه سوژه‌های مورد نظر را که اغلب زنان جوان بودند انتخاب و در یک فرصت مناسب اقدام به زورگیری از آنان می‌کرد.


سرهنگ محمد‌نژاد افزود: در بازجویی‌ متهم به چندین فقره سرقت و زورگیری اعتراف کرد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 804
  • ۱۷ آبا ۸۹
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.