زن میانسال مقتوله دخترش را ۱۰ سال پیش کشته بود
بازپرس جنایی:


زن میانسال مقتوله دخترش را ۱۰ سال پیش کشته بود


خبرگزاری فارس: زن میانسالی که ۲ سال پیش به دست دامادش به قتل رسید ۱۰ سال قبل با همدستی شوهرش دختر خود را به قتل رسانده بود.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ابتدای سال ۸۵ مأموران گشت‌انتظامی تهران بزرگ از مرگ یک زن میانسال توسط دامادش با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل حادثه دریافتند زن ۶۲ ساله‌ای بر اثر اصابت ضربات چاقو بر بدنش از سوی دامادش مجروح شده و بر اثر شدت جراحت وارده به قتل رسیده است.
شاملو بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: داماد مقتوله دستگیر شده و به ارتکاب قتل مادرزنش اعتراف کرد و به این ترتیب پرونده با قرار مجرمیت روانه دادگاه شد.
وی ادامه داد: دادگاه کیفری استان تهران برای این فرد حکم قصاص صادر کرد و به این ترتیب پرونده بسته شد تا اینکه زن جوانی با مراجعه به دادسرا از راز مهمی پرده برداشت.
این زن مدعی شد مقتوله با همدستی شوهرش ۱۰ سال قبل دختر ۲۳ ساله خود را به اتهام ارتباط نامشروع به قتل رسانده و جسد وی را در حوالی جاده ساوه رها کرده‌اند.
شاملو گفت: بررسی آغاز شد تا اینکه مشخص شد در تاریخ یاد شده در همان منطقه جسد مجهول‌الهویه دختری کشف شده و پرونده‌ای برای مشخص شدن هویت وی باز شده بوده است اما هیچ‌گاه هویت وی کشف نشده است.
وی افزود: در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری همسر مقتوله که متهم به ارتکاب قتل دخترش است آغاز شده است تا اینکه وی نیز به مجازات عمل خود برسد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۱۶ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.