«زیدان ایران» شگفتی‌های لیگ امارات را رقم خواهد زدالبیان:
«زیدان ایران» شگفتی‌های لیگ امارات را رقم خواهد زد

مطبوعات امارات درشماره‌های امروز (دوشنبه) خود با چاپ عکس‌هایی از مسعود شجاعی بازیکن ایرانی تیم الشارجه به تعریف و تمجید از وی پرداختند.
در دوبی، فصل جدید لیگ امارات با حضور ۱۰ بازیکن ایرانی آغاز خواهد شد. این در حالی ‌است که بازیکنان ایرانی در بین بازیکنان خارجی در باشگاه‌های امارات حرف اول را می زنند.
روزنامه‌ی البیان چاپ دبی، مسعود شجاعی را زیدان ایران لقب داد و در این زمینه نوشت: «شگفتی‌های استثنایی لیگ جدید امارات توسط زیدان ایران رقم خواهد خورد.»


این روزنامه اماراتی در ادامه آورده است: «شجاعی متولد خوزستان است، سرزمینی که در پرورش بهترین بازیکنان در ایران حرف اول می‌زند.»

روزنامه ورزشی الخلیج نیز با بیان زندگینامه‌ی شجاعی نوشت: «مسعود شجاعی را می‌توان به عنوان کریمی دوم نامید. او بهترین جایگزین کریمی خواهد بود.»

گفتنی است، تیم الشارجه نماینده‌ی امارات در رقابت‌های باشگاه‌های فوتبال کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس است که درخشش مسعود شجاعی در اولین بازی و دو پاس زیبای او باعث شد، این تیم اماراتی به گل برسد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۰۸ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.