سارق حرفه ای با ۵۴ فقره سرقت در گرگان دستگیر شد

سارق حرفه ای با ۵۴ فقره سرقت در گرگان دستگیر شد

سرهنگ علی اکبر جاویدان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: ظهر روز گذشته ماموران کلانتری ۱۴ شهر جلین حین گشت‌ زنی در سطح حوزه، در یکی از جاده‌‌های فرعی به یک دستگاه وانت نیسان سورمه ای رنگ که هر دو پلاکش را آغشته به گل کرده و در کنار جاده توقف کرده بود، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران با نزدیک شدن به وانت نیسان مشاهده کردند که دو نفر در حال بار زدن کندوهای عسل از یک انبار در کنار جاده هستند.

جاویدان با بیان اینکه ماموران از وقوع یک سرقت با خـبـر شدند، گفت:‌ سارقانی که در حال بار زدن کندوهای عسل بودند، بلافاصله با مشاهده ماموران پا به فرار گذاشته و به داخل جاده ‌های خاکی و فرعی اطراف متواری شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان تصریح کرد: ماموران در اقدامی سریع راننده وانت نیسان را دستگیر و با بررسی ‌های میدانی مشاهده کردند که دیوار پشت انبار به وسیله یک پتک به ارتفاع یک متر خراب شده و ۱۶ عدد کندوی عسل در داخل انبار وجود دارد و ۹ عدد دیگر توسط سارقان داخل وانت نیسان جاسازی شده است.

علی اکبر جاویدان بیان نمود: متهم به همراه کندوهای مسروقه به مرکز پلیس انتقال داده شد و پس از انجام تحقیقات تکمیلی این سارق به ۵۴ فقره انواع سرقت از قبیل لوازم خودرو، احشام، مغازه، منزل و سرقت از مزارع و باغ اعتراف کرد.

سرهنگ جاویدان در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، اظهار نمود: صاحب انبار شناسایی و کندوهای مسروقه به مالباخته بازگردانده شد. ماموران با ابلاغ حکم قضایی درصدد دستگیری دو همدست این سارق هستند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱ April 2016 | 6:40 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.