ساعت پخش «جواهری در قصر» تغییر کرد
ساعت پخش «جواهری در قصر» تغییر کرد


خبرگزاری فارس: آخرین تغییرات زمان پخش برنامه‌های ویژه ماه رمضان بدین ترتیب اعلام شد و ساعت پخش مجموعه‌هایی چون جواهری در قصر، افسران پلیس، چهل سرباز و… تغییر کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شبکه دو، زمان پخش سریالهای هفتگی شبکه دو (افسران پلیس، چهل سرباز، مسافر سحر، محموله‌ای جدید برای هند و جواهری در قصر) از ساعت ۲۱ به ۴۵/۲۰ تغییر یافته و سریال «میوه ممنوعه» هر شب ۴۵/۲۱ دقیقه و تکرار آن روز بعد ساعت ۳۰/۱۴ پخش خواهد شد. برنامه نوجوان از ساعت ۱۸ به ۱۷ و فیلمهای سینمایی سه‌شنبه از ساعت ۲۱ به ۲۳ منتقل شده است.
برنامه «مهد نور» از ساعت ۶ صبح به ۰۵/۱ بامداد و «مجله سیاسی» از ۳۰ دقیقه بامداد روز چهارشنبه به ساعت ۱۵/۱۳ روز سه‌شنبه منتقل شد.
سینمای امروز» از ساعت ۳۰/۲۳ روزهای سه شنبه به ساعت ۴۵/۲۰ دقیقه همان روز منتقل شد.
همچنین بنا به گزارش روابط عمومی در هفته اول ماه مبارک رمضان از تاریخ ۲۴ شهریور تا پایان شهریور هر روز ساعت ۱۰/۹ ، سریال «او یک نویسنده بود» پخش می‌شود اما از اول مهرماه تکرار سریالهای روتین شبکه به روال قبل، ساعت ۹ صبح خواهد بود. در این مدت تکرار سریال‌های شبکه ساعت ۱۳ پخش خواهد شد، غیر از سریال «جواهری در قصر» که تکرار آن ۳۰/۱۳ خواهد بود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.