ساکت: باشگاه ایرانیان دوبی با ما همکاری نکرد
ساکت: باشگاه ایرانیان دوبی با ما همکاری نکرد


خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه سپاهان اظهار داشت: مسئولان باشگاه ایرانیان دوبی همکاری خوبی را با ما انجام ندادند و نسبت به حضور تماشاگران در ورزشگاه بی‌علاقگی نشان دادند.


محمدرضا ساکت درباره حضور در امارات و مسابقه برابر العین، در گفت و گو با خبرگزاری فارس عنوان کرد: تاخیر ۱۰ ساعته پرواز باعث شد عملاً یک جلسه تمرینی مفیدمان را در امارات از دست بدهیم؛ اما بعد از رسیدن به دوبی مشکل خاصی نداریم. باشگاه العین همکاری مناسبی انجام داده است.
وی افزود: امیدواریم در این مسابقه که برای ما بسیار هم حساس است، پیروز شویم و با دست پر به ایران برگردیم. باید از مسئولان باشگاه ایرانیان در دوبی گلایه کنم. آنها همکاری مناسبی را جهت ساماندهی هواداران برای حضور در ورزشگاه نداشتند و به این مسئله ابراز بی‌علاقگی کردند.
مدیرعامل سپاهان تاکید کرد: دو سال پیش مسئولان سابق باشگاه بسیار علاقمند بودند و جهت اعزام تماشاگر ایرانی به ورزشگاه همکاری کردند؛ اما مسئولان جدید نسبت به این مسئله بی‌تفاوت هستند. هرچند مسئولان سفارت ایران در امارات، مخصوصاً آقای آصفی با ما همکاری خوبی داشتند.
ساکت عنوان کرد: البته سپاهان از طریق تورهای مختلف، تماشاگران ایرانی را از عربستان و سایر نقاط به شهر العین خواهد آورد تا فردا در ورزشگاه حاضر باشند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۲۱ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.