سالانه ۱۶ هزار نفر در تصادفات کشور می‌‌میرند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، بیان کرد: آمار تصادفات نشان می‌‌دهد که در سال ۱۶ هزار نفر جان خود را از دست می‌‌دهند.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از ایلنا، سردار تیمور حسینی در حاشه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری پلیس راهور و بیمارستان مسیح دانشوری بیان کرد: آمار تصادفات حکایت از این دارد که در سال ۱۶ هزار نفر جان خود را از دست می‌‌دهند که از این تعداد افراد زیادی دچار مرگ مغزی می‌‌شوند که من موارد زیادی را طی ۳۰ سال خدمت خود در راهنمایی و رانندگی به چشم دید‌ه‌ام.

وی بیان کرد: شوربختانه یکی از معضلات موجود در جامعه این است که رفتارهای غلط به رفتارهای بدیهی تبدیل شده است.

سردار حسینی افزود: چون متغیرهای زیادی باعث وقوع تصادفات می‌‌شود این عدد هرگز به صورت مطلق به صفر نمی‌رسد در هر صورت امیدواریم در کنار همه اهدافی که داریم بتوانیم فرهنگ اهدای عضو را در جامعه ترویج دهیم.

 

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ March 2016 | 1:47 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.