سرقت ۱۰ دقیقه ای کیف خانم ها در بازار


زن سابقه داری که با پرسه زدن در بازار تهران در کمتر از ۱۰ دقیقه از کیف زنان سرقت می کرد، هنگام آخرین سرقت دستگیر شد.
سرهنگ غیاثوند، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران با اشاره به دستگیری یک زن سارق به خبرنگار جام جم گفت: ۱۹ مهر امسال یکی از مغازه داران بازار تهران با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از تردد مشکوک ۲زن میانسال در بازار اطلاع داد.
به این ترتیب ، ماموران پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران به محوطه بازار مراجعه و پس از بازرسی از آنجا متوجه شدند که زن میانسالی کیف زنی را به سرقت برده و متواری شده است. با اطلاعاتی که شاکی از زن سارق در اختیار ماموران قرار داد، جستجو برای یافتن وی آغاز شد و ماموران در پی یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری زن سارق شدند و در بازرسی از کیف وی یک دستگاه گوشی تلفن همراه ، ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد، تعدادی کارت شناسایی و شناسنامه کشف و ضبط کردند.


اعتراف زن سابقه دار به سرقت از شهروندان


سرهنگ غیاثوند ادامه داد: با انتقال زن سارق به نام مهین (۴۵ ساله) به مرکز پلیس ، وی مورد بازجویی قرار گرفت و بصراحت به جرایم خود اعتراف کرد. مهین متهم به سرقت در اظهاراتش به پلیس گفت: ۳ مرتبه به اتهام سرقت از زنان روانه زندان شده ام و هر سرقت را ۱۰ دقیقه ای انجام می دادم.
بنابراین گزارش ، به دنبال دستگیری زن سارق ، ۲۰ مالباخته با مراجعه به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران ، وی را مورد شناسایی قرار داده و از وی شکایت کردند.
گفتنی است ، زن سارق با قرار قانونی روانه بازداشتگاه شد و افرادی که از وی شکایت دارند، می توانند به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران در میدان ارگ مراجعه کنند.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۰۲ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.