سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس جرات یک باخت دیگر را ندارد

تیم ملی فوتبال انگلیس برای انجام دیداری بسیار حساس با تیم رژیم اشغالگر قدس در چارچوب مسابقات مقدماتی یورو ‪ ۲۰۰۸‬وارد فلسطین اشغالی شد.


به گزارش خبرگزاریها از تل آویو ، این دیدار به حدی برای ” استیو مک کلارن ” سرمربی مغضوب شده انگلیس حساس است که جرات باختن در آن را ندارد.


شکست در دیدار شنبه بخت انگلیس را برای صعود به مرحله نهایی مسابقات جام ملتهای اروپا در سال آینده را در معرض خطر جدی قرار خواهد داد .


سرنوشت مک کلارن که تنها هشت ماه است در این سمت قرار گرفته در صورت افزایش عدم پیروزی تیمش به پنج بازی پیاپی در دیدار با تیم رژیم اشغالگر قدس ، پیش از موعد تعیین خواهد شد .


تیم وی که نتایجی پایین تر از حد انتظار گرفته تحت فشار قرار دارد.


استیون جرارد هافبک انگلیس گفت :” در صورت عدم نتیجه‌گیری درست ، احساسات خیلی‌ها جریحه دار می‌شود .”
پس از انجام چهار بازی گروه پنج ، انگلیس سه امتیاز با کرواسی صدرنشین و یک امتیاز با روسیه تیم دوم جدول فاصله دارد ولی از نظر امتیاز با تیم رژیم اشغالگر قدس و مقدونیه مساوی است . تنها دو تیم از این گروه صعود می‌کنند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۰۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.