سرمربی نوژن: اگر ترکی پنالتی پرسپولیس را نمی‌گرفت، ما فینالیست بودیم

سرمربی تیم فوتبال نوژن مازندران پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس تهران گفت: بازی خوبی داشتیم. پرسپولیس روز سختی داشت؛ اما از عملکرد تیمم به دلیل اثبات حقانیت فوتبال مازندران رضایت دارم.


رضا تقوی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از قبل هم اعلام کرده بودم که پرسپولیس روز سختی را خواهد داشت. بازیکنان جوان و حرف‌گوش‌کن نوژن با انجام یک بازی حرفه‌یی و تهاجمی شرایطی را ایجاد کردند که تیم پرسپولیس سخت‌ترین بازی‌اش را به انجام رساند.


وی افزود: از تیم جوان نوژن شاید توقع چنین بازی نمی‌رفت، اما آنچه که امروز شاهد آن بودیم، توانمندی واقعی فوتبال مازندران است.


تقوی ادامه داد: اگر محسن ترکی پنالتی را که پرسپولیس به موجب آن صاحب گل شد نمی گرفت، قطعا شرایط بازی متفاوت می‌شد؛ اما، در هر حال نوژن ثابت کرد که لیاقتش بالاتر از چیزی است که دیگران می‌اندیشند.


تقوی که بارها در جریان بازی با تذکرات ترکی به نیمکت تیم نوژن هدایت می‌شد، افزود: اگر نوژن در دیدار‌های لیگ بازی‌های نسبتا خوبی را انجام می‌دهد، ایراد از فوتبال ما نیست. اگر همه تیم‌ها بازی‌های حرفه‌یی و خوبی در برابر نوژن انجام دهند، ما نیز همیشه بازی زیبایی را انجام خواهیم داد.


وی تاکید کرد: تنها اشتباهات فردی است که باعث می‌شود ما نتوانیم در بازی‌های لیگ به موقعیت مناسب‌تری دست پیدا کنیم؛ اما در برابر حریفانی پرقدرتی چون پرسپولیس با جمع انگیزه‌ها بازی خوب و حرفه‌یی را انجام می‌دهیم.


سرمربی تیم نوژن با بیان اینکه پرسپولیس نیز بازی خوبی را انجام داد، افزود: پرسپولیسی‌ها امروز استرس زیادی داشتند؛ اما بازیکنان ما با آرامش کامل و اطمینان دقیق و آنچه که شایسته‌شان بود، دست یافتند.


وی خاطرنشان کرد: به دنبال قهرمانی در جام حذفی نبودیم، بلکه در پی اثبات قدرت و توانمندی فوتبال مازندران بودیم. امروز به این مهم دست پیدا کردیم و خوشحالم که چنین اتفاقی افتاده است.


تقوی ادامه داد: امیدوارم با همکاری مسوولان استان مازندران شرایط برای رشد فوتبال این استان بیش از پیش فراهم شود و شاهد حضور نوژن در لیگ برتر باشیم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۱۸ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.