سرنوشت «رستگاری در جهان» کمال تبریزی چه شد؟

با آمدن فروردین ۹۵ یک سال از معلق ماندن یکی از پروژه‌‎‌های کمال تبریزی می‌‌گذرد.

سرنوشت «رستگاری در جهان» کمال تبریزی چه شد؟

مهدی کریمی تهیه کننده سینما در گفت‌وگو با مُخبر حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  در خصوص آخرین وضعیت فیلم «رستگاری در جهان» بیان کرد: تکلیف ساخت این اثر تا به امروز مشخص نیست و بی‌نتیجه مانده است.

گفتنی است؛ «رستگاری در جهان» فیلم نامه‌ای طنز دارد که به قلم فرزاد فخری نوشته شده و آدم‌‌های اصلی قصه از آدم‌‌های معمولی هستند که به هیچ جایی نرسیده، و دیده نشده‌اند. این گفته‌‌های کمال تبریزی به یکی از خبرگزاری‌‌ها در فروردین ماه سال ۹۴ بود یعنی زمانی که خـبـر از ساخت این اثر را داد اما ظاهرا از آن زمان تاکنون منتظر سرمایه بوده است.

آخرین اثر بلند سینمایی کمال تبریزی یعنی «امکان مینا» قرار است عید فطر اکران شود و از طرفی این کارگردان ساخت سریال «سرزمین کهن» را بعد از حواشی‌‌های به وجود آمده از سر گرفته است.

انتهای پیام/

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ April 2016 | 5:34 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.