سروصدا برای رم دادن شیطان

یک خانواده هفت نفره با خطر اخراج از یک برج آپارتمانی در برلین شرقی مواجه است زیرا همسایگان شکایت کرده‌اند سروصدای عبادات آنان باعث بی‌خوابی شبانه تمام ساکنان ساختمان می‌شود.
پی‌یر.دی.پدر ۴۲ ساله این خانواده مسیحی به روزنامه بیلد آلمان گفت: من واقعا نمی‌خواهم مزاحم همسایگان باشم اما در نبرد با شیطان صدای بلند لازم است.
همسایگان به بیلد گفتند فریادها و آوازهایی که بخشی از نیایش اعضای این خانواده در طبقه دوم ساختمان است گاهی از ساعت ۲.۳۰ صبح شروع می‌شود و تا طبقه پنجم شنیده می‌شود.
هورست برگمان راننده تاکسی که ساکن طبقه سوم است، گفت ما باید بخوابیم چون صبح باید کار کنیم. او گفت چند بار از این خانواده خواستم کمتر سروصدا کنند اما در این ۱۰ ماهی که به اینجا آمده‌اند، فایده‌ای نداشته است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.