سریال «سه در چهار» بدون حذف تمام شد
سریال «سه در چهار» بدون حذف تمام شد


خبرگزاری فارس: تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «سه در چهار» گفت: این سریال طبق روالی که برایش در نظر گرفته شده و بود و بدون حذفیات به روی آنتن رفت.


حسن روستایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سریال «سه در چهار» در ۲۶ قسمت برای پخش ساخته شده بود و زمان قسمت‌ها بین ۴۷ تا ۳۹ دقیقه متغیر بود و مقدار زیاد یا قابل توجهی از کار حذف نشده بود.
وی افزود: هیچ حذف و جرح و تعدیلی از سوی سازمان صدا و سیما متوجه این سریال نبوده است و کار در طول زمان پخش توسط آقای بهرامیان مونتاژ دوباره شد و هر حذفی در کار اتفاق افتاده بنابر تصمیم خودمان بوده است که البته زمان آن در کل شاید به ۱۰ دقیقه هم نرسد.
وی ادامه داد: چون احساس کردیم در برخی از صحنه‌ها ریتم کار کند شده و برای رعایت این مساله تصمیم گرفتیم جابه‌جایی در سکانس‌ها انجام بدهیم و برخی از قصه‌ها نیز به طور موازی پی‌گیری شوند.
روستایی تصریح کرد: برخی فکر می‌کنند که تا پایان ماجرا باید تکلیف شخصیت‌های داستان به طور کامل مشخص شود و همه آنها به سرانجام برسند، در حالی که ما در این سریال داستان یک خانواده را داریم که مثال عینی آنها در جامعه ما وجود دارد. چنین خانواده‌هایی سالم زندگی می‌کنند اما در مواجهه با جامعه دچار مشکل می‌شوند و در نهایت پوست اندازی کرده و به مرحله جدیدی وارد می‌شوند.
وی همچنین درباره عدم حضور «محمد کاسبی» در قسمت‌های زیادی از سریال گفت: عدم حضور ایشان دلیل خاصی نداشت. به خاطر اینکه بار داستان روی شخصیت‌های مختلف توزیع شود، این اتفاق افتاد و در هر قسمت بار قصه بر عهده یکی از شخصیت‌ها بود.
بنابر این گزارش، در مجموعه تلویزیونی «سه در چهار» که در ۲۶ قسمت برای پخش از شبکه اول سیما ساخته شده بازیگرانی چون محمد کاسبی، مهران رجبی، شهره لرستانی، مجید صالحی، نادیا دلدار گلچین، علی صادقی، اشکان اشتیاق، بیژن پیشدادی، شهرام قاعدی، مجید شهریاری، محمد رضا حق‌گو، محمد برسوزیان و مجیدیاسر ایفای نقش کرده‌اند.
داستان این مجموعه که در قالبی طنز به تهیه کنندگی «حسن روستایی» ساخته شده درباره دو خانواده است که در زندگی خود دچار مشکلات اقتصادی و اجتماعی می‌شوند. این دو خانواده در مواجهه با مشکلاتی که با آنها روبرو می‌شوند، دچار پوست‌اندازی شده‌ به مرحله جدید‌تری از زندگی خود وارد می‌شوند و دیدگاه‌های متفاوتی پیدا می‌کنند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.