سرپرست پرسپولیس: معدنچی در پرسپولیس می‌ماند



به دنبال جایگزین کاظمیان هستیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شنبه اعلام کرد که آری هان روز یکشنبه و نهایتا دوشنبه برای حضور در تمرینات تیم وارد تهران می‌شود،‌ این در حالی است که سرمربی هلندی هنوز وارد تهران نشده و سرپرست تیم می‌گوید که او به زودی راهی تهران خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال پیروزی (پرسپولیس) گفت: آری هان هیچ اختلافی با باشگاه و تیم ندارد و مطابق با قراردادش عمل می‌کند و به زودی نیز عازم تهران خواهد شد.


محسن اسکندری در گفت‌وگو، اظهار کرد: آری هان طبق قرارداد موجود تا پایان فصل آینده سرمربی تیم است و تمام اخباری که در خصوص آمدن – نیامدن و تغییر آری هان وجود دارد؛ شایعه است.

اسکندری همچنین در خصوص شرایط تیم پرسپولیس گفت: تیم بدون هیچ مشکلی تمریناتش را پیگیری می‌کند. احتمالا اردوی کانادا نیز قطعی شود و دیدارهای تدارکاتی نیز در این کشور داشته باشیم.

وی افزود: نسبت به سال گذشته تیم هماهنگ‌تر و دارای مهره‌های بهتری داریم. با رفتن کاظمیان که بر خلاف میل کادر فنی بود باید به دنبال جایگزین وی باشیم.

سرپرست تیم فوتبال پیروزی تصریح کرد: با نظر آری هان و با توجه به شرایط باشگاه یک جایگزین مناسب جذب خواهد شد. هنوز رسما اسم خاصی در این خصوص مطرح نیست و همه چیز به نظر کادر فنی بستگی دارد.

وی در مورد احتمال ترانسفر شدن مهرزاد معدنچی نیز به ایسنا گفت: بحث‌هایی مطرح شده است ولی معدنچی در پرسپولیس خواهد ماند.

اسکندری همچنین با اشاره به حاشیه‌های مطرح شده در خصوص اردوی اتریش و عدم دخالت مستقیم آری هان در تمرینات تصریح کرد: آری هان در تمام مدت اردو با تمام وجود در تمرینات حضور مستقیم داشت. فیلم این تمرینات موجود است و مدعیان عدم حضور آری هان در این تمرینات بهتر است این فیلم را ببینند.

وی افزود: پرسپولیس با حضور کادر فنی و حمایت باشگاه روزهای موفقی را پیش رو دارد. هواداران با حمایت خود می‌توانند روند رسیدن به این موفقیت را سرعت بخشند.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۱۹ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.