سقوط ناگهانی تابلوی تبلیغاتی، در خیابان ابوریحان+عکس‌ها

سقوط تابلو تبلیغاتی و ریزش سردر یک نمایشگاه خرید و فروش خودرو خسارت مالی فراوانی بر جای گذاشت.

به راپورت فایل دانلودر و به نقل از مُخبر حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران با دریافت خـبـر این حادثه در ساعت ۱۲:۴۹ روز گذشته بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۲۲ و گروه امداد و نجات ۶ را به شهرک شریعتی، خیابان شهید صمدی، خیابان ابوریحان اعزام کرد.احمد شفایی رئیس ایستگاه ۲۲ آتش نشانی بیان کرد: دراین حادثه یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ نصب شده در جلوی یک نمایشگاه خرید و فروش خودرو به همراه سردر آجری آن، به طور ناگهانی به پیاده رو و نیز بر روی یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ سقوط کرد.
وی ادامه داد: نیروهای عملیاتی به سرعت با کشیدن نوار هشدار دهنده محل حادثه را ایمن سازی کردند و با بکارگیری تجهیزات مخصوص تکه ‌های فلزی معلق تابلوی تبلیغاتی و قسمت ‌های سست سردر این فروشگاه را جدا و محل حادثه را کاملا پاکسازی کردند.این رئیس ایستگاه آتش نشانی با اعلام اینکه یک نفر از کارگران به علت مسدود شدن در وراه خروجی فروشگاه در داخل آن گرفتار شده بود، خاطرنشان کرد: آتش نشانان این مرد ۳۴ ساله که خوشبختانه آسیبی ندیده بود را از محل حادثه خارج کردند.

وی علت بروز این حادثه را از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی ذکر کرد.

خسارت مالی فراوان، در پی سقوط ناگهانی تابلوی تبلیغاتی و سردر یک نمایشگاه

خسارت مالی فراوان، در پی سقوط ناگهانی تابلوی تبلیغاتی و سردر یک نمایشگاه

خسارت مالی فراوان، در پی سقوط ناگهانی تابلوی تبلیغاتی و سردر یک نمایشگاه

خسارت مالی فراوان، در پی سقوط ناگهانی تابلوی تبلیغاتی و سردر یک نمایشگاه

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۷ February 2016 | 4:13 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.