سمند ایران در آمریکا خوش درخشید

درخشش خودرو ایرانى سمند در نمایشگاه بین المللى کاراکاس پایتخت ونزوئلا نظر مقامات صنعتى و اقتصادى این کشور آمریکاى لاتین را به خود جلب کرد.

به گزارش سرویس اقتصادى آریا،در نمایشگاه اختصاصى ایران در کاراکاس که از ۲۶ فروردین به مدت یک هفته وبا پیام هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا آغاز به کار کرد،ایران خودرو،سمند معمولى و ال ایکس را در غرفه اى به مساحت۱۵۰متر مربع عرضه کرده است که با استقبال بى نظیر مقامات صنعتی،اقتصادی،بازرگانان و تجار ونزوئلایى روبرو شده است.


کارخانه تولید سمند سنتارو در ونزوئلا که اذر سال گذشته به بهره بردارى رسید یکى از مهمترین طرح هاى برون مرزى ایران خودرو به شمار مى رود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 30
  • ۲۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.