سه برابر شدن موارد قتل وتجاوز به کودکان در روسیه درسال ۲۰۰۷

رئیس اداره پیگیرى هاى جزایى وزارت کشورروسیه گفت، موارد قتل و تجاوز به کودکان در روسیه در شش ماه نخست امسال(۲۰۰۷) به سه برابرافزایش یافت.

به گزارش خبرگزارى آریا، روزنامه اینترنتى روسى اوترا امروز (پنجشنبه) نوشت ، “ایسکاندارگالیمف” رئیس اداره پیگیرى هاى جزایى وزارت کشور روسیه گفت: در سال گذشته شش مورد تجاوز و قتل کودکان خردسال در روسیه ثبت شده بود در حالى که تنها طى شش ماه نخست امسال تعداد این موارد به پانزده تن رسیده است.


این مقام روس افزود ، بررسى وضعیت عاملان این حوادث نشان مى دهد بیشترانها از اعتیاد شدید به الکل و برخى ناراحتى هاى روانى رنج مى برند .


بنا به این گزارش نهاد هاى وزارت کشور روسیه طى نیم سال نخست امسال چهار هزار و سیصد و هشت نفر را به دلیل درگیر کردن کودکان در امور تبهکارى و دویست و سى و نه نفر دیگر را به دلیل درگیر کردن کودکان در امور ضد اجتماعى به دادگاه فرا خوانده اند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۱۲ مرد ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.