سپه وند: دوازده سال زندگی و زحمتم هدر رفت

بوکسور وزن ۶۴ کیلوگرم ایران پس از باخت مقابل حریف دومنیکنی خود و ناکامی در کسب مدال گفت: با این شکست دوازده سال زندگی و زحمتم هدر رفت.


مرتضی سپه وند در گفت وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) به پکن اظهار کرد: من خیلی بد بازی کردم، حریفم چپ گارد بود و من در مبارزه با حریفان چپ گارد مشکل زیادی دارم، برای همین نمی‌توانستم با او خوب رقابت کنم، از طرف دیگر به نظر من او کثیف مبارزه می‌کرد.وی در مورد اخطارهایی پیاپی که داور به سپه وند می‌داد، گفت: به دلیل اینکه گاردش برای من مناسب نبود به او می‌چسبیدم و داور هم برای همین به من خطا می‌داد اما من مثل همیشه نبودم چرا که کسب مدال برنز برای من اهمیت زیادی داشت، همه‌ی زندگی من به این مدال بستگی داشت.


دوازده سال زحمت کشیده بودم که با این مدال بزرگ بتوانم زندگیم را تغییر دهم اما متاسفانه این‌طور نشد.


وی ادامه داد: من احساس می‌کنم کسی در خراب کردن وضعیت من تاثیر نداشت، من خودم برای خودم استرس ایجاد کرده بودم، آمدم بودم که مدال بگیرم و پول کسب کنم، این مهمترین هدف من بود اما متاسفانه این‌طور نشد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۲۴ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.