سیموئز: به خاطر چند اسم، تیم را خراب نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: با توجه به تیمی که به رقابت‌های آسیایی دوحه اعزام شد نتیجه‌ی به دست آمده را چندان نامناسب نمی‌دانم.


رنه سیموئز پس از بازگشت تیم امید به ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: پیش از مسابقات تیمی هماهنگ داشتیم و شرایط کاملا خوب بود. من بر روی بازیکنانی مانند نکونام، شجاعی و خطیبی حساب باز کرده بودم اما، در آخرین لحظات این بازیکنان را از دست دادیم. ضمن این که تصور می‌کردم می‌توانم از معدنچی، سیاوش اکبرپور و محسن یوسفی استفاده کنم اما، این بازیکنان نیز در اختیار تیم امید قرار نگرفتند و به همین دلیل نتوانستیم با آن شرایطی که مد نظر داشتیم به دوحه برویم.


وی ادامه داد: با چنین وضعیتی و تیم ناهماهنگی که در اختیار داشتیم نتیجه‌ی به دست آمده در دوحه را چندان بد نمی‌دانم. اما واقعیت این است که هدف ما قهرمانی بود و نتوانستیم به این هدف دست یابیم.


سیموئز در پاسخ به این سوال که نحوه‌ی برخورد شما با بازیکنانی که نتوانستند انتظارات را برآورده کنند چگونه بود؟ پاسخ داد: نمی‌خواهم از این بازیکنان اسم ببرم و نباید تلاش یک تیم را به خاطر چند اسم خراب کرد. من نیز قبول دارم که بعضی از آنها نتوانستند آنچه را که می‌خواستیم اجرا کنند و من در طول مسابقات چندین بار به آنها تذکر دادم.


سرمربی برزیلی تیم امید با اشاره به این که امشب به کشورش بازمی‌گردد در مورد ادامه‌ی همکاری با فدراسیون فوتبال ایران گفت: اکنون خسته‌ام و نیاز به استراحت دارم. آینده نیز به خدا تعلق دارد و تنها خدا مشخص می‌کند که چه پیش می‌آید اما، من ایران را دوست دارم و به ایران بازمی‌گردم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۲۶ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.