شارژ تلفن همراه با نوشابه!

طراحی چینی به سفارش شرکت نوکیا تلفن همراه و باطری مخصوص آن را به شکلی طراحی کرده است که برای تامین انرژی باید نوشابه گازدار بنوشد.


به گزارش خبرگزاری مهر، مخترعی چینی شیوه‌ای خلاقانه و کاملا جدید را برای شارژ باطری تلفن‌های همراه ابداع کرده است که برای اولین بار می‌تواند هدفی سودمند و بدون زیان برای وجود انواع نوشابه‌های گازدار به شمار رود.وی معتقد است ابداع جدیدش می‌تواند از میزان هزینه‌های تجاری و زیست محیطی باطری‌های تلفن همراه نیز بکاهد زیرا در ابداع وی به جای استفاده از باطری‌های لیتیومی از نوشابه‌های گازدار برای انرژی رسانی به تلفن همراه استفاده می‌شود. در واقع این باطری جدید تلفنهای همراه را به مواد قندی نیازمند می‌کند، تنها به یک بسته کامل از قوطی‌های نوشابه گازدار برای تامین انرژی این باطری‌ها نیاز است و پس از اتمام شارژ باطری آنچه از نوشابه‌ها به جا می‌ماند آب و اکسیژن است.


مخترع چینی این باطری‌های نوشابه‌ای، ادعا می‌کند دوام شارژ این باطری‌ها سه یا چهار بار بیشتر از باطری‌های رایج است و در عین حال هیچ تاثیر زیست محیطی نیز از خود به جا نمی گذارند. باطری‌های نوشابه‌ای به سفارش شرکت تولید تلفن همراه نوکیا ابداع شده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 851
  • ۲۷ دی ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.