شاهدان عینی نوجوان ۱۷ ساله را به خاطر متلک گویی به زن جوان به قتل رساندند

شاهدان عینی که نوجوان ۱۷ ساله‌ای را با ادعای متلک گویی و ایجاد مزاحمت برای یک زن جوان در جاجرود کشتند، شناسایی و دستگیر شدند.


محمد تورنگ، رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ایسنا، در تشریح حادثه گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری خونین در سعیدآباد، ماموران کلانتری ۲۰۶ «بومهن» عازم محل مورد نظر شده و با جسد نوجوانی که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود، مواجه شدند.


بر اساس این گزارش در تحقیقات اولیه ماموران از شاهدان عینی حادثه، مشخص شد: دو برادر به نامهای «جعفر» و «جواد» بر سر مسایل غیر اخلاقی با مقتول در حالی به مشاجره پرداخته‌اند که درگیری لفظی آنها به خشونت کشیده شده و با قتل نوجوان ۱۷ ساله بر اثر ضربات چاقو پایان یافته است.


بدین ترتیب پلیس با به دست آوردن مشخصات متهمان به قتل و اجرای طرح مهار موفق به دستگیری هر دو متهم شد.


به گزارش ایسنا متهمان در بازجویی‌های اولیه معترف شدند: در ساعت ۱۷:۳۵ عصر روز گذشته با مشاهده مقتول به هویت «محمد» که اقدام به مزاحمت خیابانی و متلک گویی به زن جوانی کرده بود، با وی درگیری لفظی پیدا کرده‌اند.


این دو برادر اذعان کردند که در ادامه به خشونت کشیده شدن نزاع، یکی از برادران با یک قبضه کارد ۳ ضربه به «محمد» وارد کرده و پس از مجروحیت وی از محل متواری شده‌اند.


با اظهارات «جهفر» و «جواد»، تحقیقات پلیسی در خصوص انگیزه‌های ارتکاب این جنایت ادامه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 35
  • ۱۳ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.