شایعه بخشودگى مقام معظم رهبرى در خصوص قاچاقچیان سلاح کذب است

معاون اطلاعات فرماندهى انتظامى استان “بوشهر” شایعه عفو مقام معظم رهبرى نسبت به قاچاقچیان و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز را تکذیب کرد.

به گزارش سرویس سیاسی آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى پلیس، سرهنگ “قلندر لشکرى” با اعلام خبر فوق گفت: اخیراً از سوى قاچاقچیان سلاح و مهمات غیرمجاز و دشمنان نظام اسلامى شایعاتى در جامعه مبنى بر تجدید بخشودگى عمومى مقام معظم رهبرى در این زمینه رواج یافته است که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد.وى در پایان هدف این افراد را ایجاد اشتیاق در بین مرد جهت خرید سلاح و گسترش ناامنى در جامعه دانست و از مردم خواست که دشمنان نظام را از دستیابى به اهداف شوم خود ناکام بگذارند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۰۱ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.