شایعات نقل و انتقالات شروع شد / ویسی سرمربی سپاهان می‌ شود؟

هنوز لیگ برتر تمام نشده، شایعات مربوط به نقل و انتقالات فصل بعد آغاز شده است.

شایعات نقل و انتقالات شروع شد / ویسی سرمربی سپاهان می‌ شود؟هنوز لیگ برتر تمام نشده، شایعات مربوط به نقل و انتقالات فصل بعد آغاز شده است.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرآنلاین؛ از همین حالا می‌ توان شایعات مختلف درباره نقل و انتقالات فصل آینده را شنید. یکی از این شایعات سرمربیگری عبدالله ویسی در سپاهان اصفهان است. البته جنس این شایعه با سایر شایعات کمی متفاوت است. بسیاری از شایعات در جهت بالا بردن قیمت بازیکنان و مربیان منتشر می‌ شوند اما ویسی با نتایج خوبی که در استقلال خوزستان گرفته، نیازی به این کارها ندارد و اصلاً بعید نیست که سپاهانی ‌ها به دنبال جذب او باشند.

سپاهانی ‌ها که امسال نتوانسته اند نتایج خوبی بگیرند، به احتمال فراوان با استیماچ ادامه همکاری نخواهند داد. حتی شایعه برکناری استیماچ پیش از پایان فصل هم شنیده شده بود که ظاهرا سپاهانی ‌ها چنین قصدی ندارند. اما ایجاد تغییرات در کادر فنی برای سال بعد به احتمال فراوان مهم ترین برنامه سپاهانی ‌ها در نقل و انتقالات است. ویسی هم که نتایجی فراتر از تصور با استقلال خوزستان کسب کرده، بعید نیست که راهی یکی از تیم ‌های متمول لیگ مثل سپاهان شود.

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۸ April 2016 | 12:23 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۰۱ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.