شایع ترین مشکل زنان هنگام سفر

عفونت قارچی

یک جراح و متخصص زنان با اشاره به اینکه عفونت قارچی شایعترین مشکل زنان هنگام سفر است گفت: برای پیشگیری از این بیماری باید در طول سفر لباسی راحت و آزاد بر تن داشت.

دکتر الهام السادات هاشمیان نایینی با بیان اینکه عفونت قارچی شایع ترین مشکلی است که در طول سفر بروز می کند گفت: اغلب زنان هنگام سفر به این عارضه دچار می شوند که گاه علایم آن غیرقابل تحمل است.

به گزارش ایسنا، وی با تاکید بر اهمیت استفاده از لباس زیر نخی در پیشگیری از این مشکل گفت: زنان به ویژه در هنگام سفر باید حتی الامکان از لباس های راحت استفاده کرده و از پوشیدن شلوارهای تنگ و چسبان پرهیز نمایند.

هاشمیان نایینی در خصوص علایم این بیماری گفت: خارش و قرمزی بارزترین علامت عفونت های قارچی است. واژینیت زمانی بروز می‌کند که بعضی عوامل درونی یا بیرونی سبب تغییر محیط واژن شده و به رشد بیش ‌از حد یک قارچ میکروسکوپی بیانجامد که در غالب موارد کاندیدا البیکانس است.

وی تصریح کرد: خشک نگه داشتن ناحیه تناسلی مهمترین نکته در پیشگیری از عفونت قارچی است.

هاشمیان نایینی افزود: می‌توان از کرم واژینال میکونازول (miconazole) و کلوتریمازول (clotrimazole) برای درمان این مشکل استفاده کرد.

وی در پایان گفت: استفاده خودسرانه از این داروها در طول سفر و در صورت عدم دسترسی به پزشک بلامانع است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.