شباهت خانم بازیگر ایرانی به یکی از شخصیت های فیلم آواتار

فیلم جدید جیمز کامرون به نام آواتار  که چند وقتی است به روی پرده های سینماهای آمریکا و تقریبا دنیا رفته با فروش خوبی همراه بوده است که اگر بتواند این فروش را ادامه دهد رکورد قبلی فیلم استاد یعنی تایتانیک را می زند .


ولی اصل خبری را که می خواهیم بهش بپردازم ، شباهت یکی از شخصیت های این فیلم به یکی از بازیگران ایرانی است .
 


این شباهت از نوع خودش جالب است و ممکن استاد جیمز کامرون واقعا شمایل این شخصیت را از خانوم بازیگر برداشته باشد چون چند سال پیش استاد گفته بودند که سعی می کنند فیلمهای کشور های مختلف را ببینند .


مطمئن باشید قصد من اصلا توهین به این بازیگر بزرگ ایرانی نیست  .


news252.blogfa.com

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. امروز تو اینترنت خوندم یه ایرانی یه فیلم ساخت کپ کپ آواتار با همون کیفیت و گرافیک حتی شخصیتهاشم خیلی شبیهن اما داستانش کاملا متفاوته . عکساش که واقعا دیدن داشت کیف کردم دیدم ایرانی ها هم هم سطح تکنیکهای هالیوود توانایی ساخت فیلم دارن اینم لینک عکس و منبع خبرش
    http://forum.funfar.ir/showthread.php?tid=27842&pid=482283#pid482283